Saturday, April 10, 2021
ثبت نام

بزرگترین تامین کننده ماشین آلات مدرن بسته بندی

ویستا پک٬ سازنده ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی٬ شیمیایی ٬ آرایشی و بهداشتی٬ دارویی و غیره

بزرگترین تامین کننده ماشین آلات مدرن بسته بندی بزرگترین تامین کننده ماشین آلات مدرن بسته بندی

ماشین آلات کارتونیک٬ چسب زنی کارتن٬ انواع تسمه کش و دستگا های بسته بندی عمودی

محصولات خود را با ماشین آلات بسته بندی ویستا پک متحول کنید

 ماشین آلات کارتونیک٬ چسب زنی کارتن٬ انواع تسمه کش و دستگا های بسته بندی عمودی  ماشین آلات کارتونیک٬ چسب زنی کارتن٬ انواع تسمه کش و دستگا های بسته بندی عمودی

سازنده ماشین آلات بسته بندی

بسته بندی ویستا پک٬ حافظ سلامت و کیفیت محصول شماست

سازنده ماشین آلات بسته بندی سازنده ماشین آلات بسته بندی

برای ورود به وب سایت جدید چسب زن کلیک کنید

شماره تماس  02146884599

هنر باز استفاده مواد مشاهده در قالب پی دی اف 


گرم شدن زمين


آلودگي محيط زيست در اثر توليد انبوه محصولات، ازيکسو پس مانده هاي صنعتي، کالاهاي مستهلک و بسته بندي هاي محصولات مصرف شده و از سوي ديگر استفاده از منابع طبيعي براي توليد مانند يک تبر است که در حال نابود ساختن درخت زندگي مي باشد. افزايش بلاياي طبيعي در اطراف زمين که اين روزها شاهد هستيم شايد آغازيست بر يک فاجعه بزرگ که در اثر گرم شدن زمين، زندگي بشر را تهديد مي کند .

حتي بازيافت با وجود تبليغات و سرمايه گذاري هاي کلان نتوانسته از سرعت گرم شدن زمين بکاهد، چون روش بازيافت مستلزم استفاده زياد از منابع طبيعي مي باشد. جمع آوري، حمل ونقل، تفکيک، شستشو، آسياب، حرارت دهي و....با استفاده از آب، برق، سوخت و ...انجام مي شود لذا انجمن هاي طرفدار محيط زيست اقلب مخالف بازيافت مي باشند.

در ميان روش هاي ارائه شده حفظ محيط، روش بازاستفاده، مي تواند بسيار مفيد و موثر باشد اما در حال حاضر مختصر انجام مي شود و نياز به فراگير شدن دارد، هرچند که اغلب استفاده هاي محدودي مانند نگهداري لوازم در کارتن يا استفاده از بطري هاي خالي براي نگهداري مايعات انجام ميدهيم ولي با مقايسه حجم بسته هاي خالي و لوازم مستهلک شده به عنوان زباله دور ريخته مي شوند بسيار ناچيزند.

راه حل مسئله، فرهنگ سازيست، به عنوان نمونه در کشور تايلند با تبليغات زياد افراد را تشويق به حفظ محيط مي نمايند. برگزاري مسابقات سراسري خلاقيت ساخت وسيله يا اثر هنري با استفاده از مواد بسته بندي يا لوازم مستهلک مانند تاير فرسوده، بين دانشجويان و دانش آموزان با ساخت مشبك ها و تنديس ها متناسب با اعياد يا مناسبت هاي محلي و بين المللي با استفاده از موادي چون بطري، CDبرگه هاي فاکتور خريد و ... در مراکز تجاري يا ساخت گلدانهاي با بطري هاي PET در ايستگاه هاي اتوبوس توسط شهرداري و...
اعمال همين سياست باعث شده تا مردم تايلند بسته هاي خالي را زباله نمي شمارند چون به اهميت و ارزش آنها پي برده اند حتي اگر به آلودگي محيط زيست هم توجه نداشته باشند.

هنر باز استفاده منفعت هاي زيادي دارد که اين امر نيز در صورت شناخت ميتواند به گسترش آن کمک کند، برخي از اين منافع علاوه بر کمک به حفظ محيط زيست عبارتند از:

- ايجاد خلاقيت و کمک به رشد آن

- ايجاد تفريح و سرگرمي

- صرفه جويي در هزينه هاي خريد

- کاهش تردد و حمل و نقل

- زيبا سازي محيط پيرامون

خلق اثر هنري با بطري PET

آثار خلاق و ارزشمند بسياري تاکنون به روش باز استفاده با بطريPET ساخته شده اند که ميتوان با جستجو در اينترنت آنها را يافت و مشاهده نمود .

نمونه هاي نظير: تنديس و مجسمه، اسباب بازي، مبلمان، شمعدان، گلدان، قاب عکس، جامدادي و جاي ابزار، سيستم هاي آبياري ، خانه، قايق، و ... برخلاف فعاليت هاي هنري و صنعتي ديگر، تقليد و کپي درمورد باز استفاده عملي ناپسند نيست چون به محيط زيست کمک مي شود.

جنس PET ضد آب، ضد حشرات، مقاوم در برابر ضربه و سرما و اسيدها و بازها ميباشد که در رنگ هاي مختلف به صورت مات و شفاف و در ابعادو فرمهاي گوناگون توليد مي گردند.

بطري PET را مي توان با کاتر، چاقو، اره آهن، اره مويي و تيغ جراحي برش داد و براي چسبانيدن از چسبهايي نظير قطره اي، همه کاره، حرارتي و PVC استفاده نمود و با استفاده از حرارت نيز ميتوان تغيير شکل ايجاد نمود، اما رنگ پذير خوبي نيستند، ولي در صورت تمايل به رنگ آميزي مي توان از رنگهاي اسپري يا برچسب هاي رنگي استفاده نمود.

 

2012 Thailand شمعدان

جارو و آموزش ساخت

آبياري قطره اي با بطري و لوله خودکار

کيف زيپ دار

عروسک و آموزش ساخت

ماهي ژاپني برنده زيباترين طرح باز استفاده

تنديس ماهي بزرگ کنار ساحل

پرده تزئيني با استفاده از انتهاي بطري

چراغ آويز برنده طرح خلاق

قايق تمام بطري


 

در صورت عدم مشاهده کاتالوگ ها لطفا برنامه Acrobat Reader را از اینجا دانلود کنید.

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست